Kierownik obszaru produkcji

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Propozycja pracy dla osób posiadających doświadczenie w zarządzaniu zespołem, chcących się rozwijać w międzynarodowej organizacji.

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży FMCG poszukujemy mających inicjatywę w codziennym działaniu Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Obszaru Produkcji

Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska

  • Kierowanie zespołem pracowników w oparciu o standardy bezpieczeństwa pracy,
  • Utrzymywanie zgodności z ustalonymi zasadami i procedurami,
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych, optymalizacja procesów w oparciu o narzędzia Lean Management,
  • Rozwijanie zespołu pracowników, budowanie zaangażowania, relacji, szkolenia oraz motywowanie,
  • Inicjowanie oraz wzmacnianie współpracy z pozostałymi działami,
  • Rozwiązywanie problemów kadrowych poprzez analizę danych, identyfikację rozwiązań oraz rekomendowanie działań wspierających.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość narzędzi Lean Management,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Inicjatywa w działaniu, chęć podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
  • System szkoleń rozwojowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku globalnym.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page