Kierownik obszaru produkcji

Michael Page

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Propozycja pracy dla osób posiadających doświadczenie w zarządzaniu produkcją.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, lidera branży meblarskiej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Kierownika Obszaru Produkcji.

Opis stanowiska

  • Planowanie i zarządzanie obszarem produkcyjnym,
  • Terminowa realizacja zamówień,
  • Zarządzanie zespołem, planowanie zasobów,
  • Wyznaczenie celów i priorytetów podległemu personelowi oraz nadzór nad ich realizacją,
  • Zapewnienie przestrzegania zasad BHP i regulaminów obowiązujących w firmie,
  • Zarządzanie rozwojem pracowników,
  • Identyfikacja i zgłaszanie możliwości poprawy w procesach, ergonomii pracy i jakości pracy,
  • Bieżąca współpraca z Managerami liniowymi.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Rozwinięte kompetencje managerskie,
  • Znajomość metodologii lean,
  • Umiejętność zarządzania zespołem w tym motywacji i ustalania celów pracownikom,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o uznanej marce na rynku,
  • Samodzielność działania i interesujące wyzwania na stanowisku pracy,
  • Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ostrów Wielkopolski
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page