KIEROWNIK OBIEKTU – INŻYNIER

Poznań, wielkopolskie

LT Serwis Sp. z o.o. Sp. K

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad pracą techników, podwykonawców w zakresie bieżącego utrzymania technicznego obiektów oraz robót dodatkowych
  • Utrzymanie urządzeń i instalacji w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych oraz nadzór nad realizacją prac dodatkowych
  • Koordynowanie, egzekwowanie wydanych poleceń, motywowanie pracy zespołu techników
  • Utrzymywanie dobrych relacji z właścicielem obiektu i zapewnienie wysokiego standardu świadczonych prac
  • Optymizacja kosztów utrzymania technicznego obiektu
  • Wsparcie techniczne w procesie pozyskiwania nowych obiektów i nieruchomości na podległym obszarze
  • Wsparcie techniczne w zakresie kalkulacji ofert dla nowych obszarów działalności spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, w tym terminologii technicznej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność skróconego kosztorysowania, czytania i analizy projektów i rysunków technicznych
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Prawa jazdy kat. B
  • Zaangażowanie, samodzielność, kreatywność w zakresie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o wysokich standardach działania
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w praktyce
  • Stabilne wynagrodzenie

Wymagania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Firma LT Serwis Sp. z o.o. Sp. K świadczy kompleksowe usługi w nowoczesnych budynkach... biurowych, hotelowych oraz przemysłowych o zróżnicowanym charakterze, obejmujących: zarządzanie budynkami, Help Desk, Call Center, obsługa instalacji technicznych.

W zakresie obsługi technicznej w sposób profesjonalny czuwamy nad eksploatacją, naprawami i konserwacją wszystkich urządzeń i systemów, w tym instalacji elektrycznej, sanitarnej, HVAC, przeciwpożarowej, kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, CCTV, BMS. Kierujemy gospodarką energetyczną.

Dbamy by wszystkie wykonywane przez nas prace zostały precyzyjnie udokumentowane dzięki wprowadzaniu odpowiednich procedur odpowiadających charakterystyce zarządzanego budynku.

Poza działalnością w zakresie obsługi technicznej zajmujemy się również prowadzeniem procesu inwestycyjnego związanego z aranżacjami powierzchni.

Nasza działalność obejmuje również wykonawstwo instalacji automatyki oraz niskoprądowych. W tej branży działamy już od wielu lat i braliśmy udział w wielu znaczących inwestycjach.

Jesteśmy skuteczni w działaniu i jednocześnie optymalizujemy procesy i koszty związane z naszą pracą poprzez właściwą jej organizację, utrzymanie odpowiedniego poziomu specjalizacji oraz dostępu do niezbędnych informacji i środków pomocniczych. Nasz wysoko wykwalifikowany, młody zespół, jest wspierany przez doświadczonych inżynierów, których wiedza została już wielokrotnie wykorzystana.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Kadra zarządzająca