Kierownik obiektów - sprzątanie

Polita Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

firma zajmująca się kompleksowym profesjonalnym utrzymaniem czystości obiektów

 poszukuje osoby na stanowisko:

Praca mobilna na terenie województw: Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, obrzeża Kujawsko-Pomorskiego (Trójmiasto, Olsztyn, Grudziądz)

Obowiązki:

Kompleksowe zarządzanie utrzymaniem czystości obiektów (markety, parkingi, stacje paliw, biurowce, hale)

Koordynowanie zespołem pracowników

Szkolenia pracowników

W sytuacjach nagłych samodzielne wykonywanie obowiązków

Planowanie i realizacja prac porządkowych zgodnie z zamówieniem klienta

Planowanie i realizacja zamówień chemii i innych środków niezbędnych do utrzymania ciągłej pracy zespołu i wywiązywania się z umowy

Przeprowadzanie procesów rekrutacji osób do pracy w poszczególnych obiektach

Ustalanie grafików i rozliczanie godzin pracowników

Rozliczanie budżetu

Szybka reakcja na zamówienia klienta

Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:

Min. 3-letnie teoretyczne i praktyczne doświadczenie w branży kompleksowego utrzymania czystości (sprzątanie obiektów, dbałość o tereny zielone, akcje zimowe – odśnieżanie)

Znajomość obsługi MS Office (w szczególności Word i Excel)

Wysoko rozwinięte poczucie odpowiedzialności

Operatywność, zaradność

Samodzielność w pracy przy jednoczesnej umiejętności współpracy z ludźmi

Umiejętność efektywnego koordynowania grupą ludzi

Umiejętność planowania i realizowania celów (zadania, zamówienia, budżet, koordynowanie pracy zespołu)

Prawo jazdy kat. B, mile widziane B+E

Praktyczna umiejętność odśnieżania ciągnikiem z pługiem

Mile widziana znajomość obsługi ciągnika

Pełna dyspozycyjność (czasami konieczność pracy, reakcji i koordynowania działań w godzinach popołudniowych)

Miejsce zamieszkania na obszarze wydzielonym przez obszar wykonywania obowiązków

Gotowość do przyjazdu kilka razy w roku do siedziby głównej firmy do Szczecina

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Pracę mobilną na terenie Trójmiasta, Olsztyna, Grudziądza i okolic

Wdrożenie w obowiązki

Szkolenia branżowe

Wsparcie osób z dużym doświadczeniem w branży

Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Stanowisko w oddziale firmy w Olsztynie do wykonywania pracy biurowej (kilka godzin tygodniowo)

Miłą atmosferę w pracy

Osoby spełniające wszystkie wymienione wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Polita Sp. z o.o. firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży komple... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis