ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik montażu

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP podpisywaną bezpośrednią z klientem
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Długofalową współpracę
  • Realizacje ciekawych i niecodziennych projektów
  • Pakiet benefitów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze montażu precyzyjnego (mechanicznego/elektrycznego)
  • Doświadczenie w realizacji indywidualnych projektów dostosowanych do wymagań klienta - produkcja nieseryjna
  • Co najmniej 1-2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Obowiązki:

  • Realizacja indywidualnych projektów na zamówienie klientów (linie produkcyjne/maszyny)
  • Zarządzanie zespołem dedykowanym do montażu
  • Ścisła współpraca i mentoring pozostałych liderów w ramach działu oraz pomiędzy działami
  • Informowanie klienta wewnętrznego o zagrożeniach w realizacji produkcji zgodnie z planem produkcyjnym
  • Współpraca z podwykonawcami i firmami zewnętrznymi

*Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski*

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy