Kierownik Marketingu

Michael Page

Zielona Góra, lubuskie

Michael Page Michael Page

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego Kierownika Marketingu.

Informacje o kliencie

Dynamicznie rozwijająca się Firma Produkcyjna, zlokalizowana w okolicach Zielonej Góry.

Opis stanowiska

  • Współpraca przy opracowywaniu i wdrażaniu rocznego planu marketingowego w tym aktywności digitalowych;
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych, w tym tekstów reklamowych, publikacji oraz prezentacji i filmów;
  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym w realizacji celów sprzedażowych, poprzez organizowanie i koordynowanie akcji promocyjnych;
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi (graficy, drukarnie, agencje reklamowe i kreatywne);
  • Koordynacja działań wystawienniczych, targowych, eventów oraz reprezentowanie firmy podczas tych wydarzeń;
  • Raportowanie wyników działań oraz kontrolowanie budżetu;
  • Monitorowanie działań konkurencji, analiza trendów na rynku;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Profil kandydata

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze marketingu produktowego, budowania strategii marketingowej i wdrażania produktów w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane marketing, zarządzanie);
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu marketingu internetowego - Google Ads, Google Analitics, Google Tag Manager, DMP itp.;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point itp.);
  • Entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, inicjatywa i silne dążenie do realizacji celów.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego na strategicznym stanowisku w ramach du¿ej firmy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń, niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zielona Góra
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page