Kierownik Marketingu

Spokey Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opracowanie, wdrażanie, śledzenie postępów kampanii marketingowych
Realizacja strategii marketingowej zgodnie z jej celami.
Planowanie budżetu marketingowego
Badanie rynku pod kątem konkurencji
Analiza oferty produktowej firmy pod kątem potrzeb (monitorowanie rynku)
Zarządzanie, rozwój oraz kontrola podległego zespołu.
Ścisła współpraca z działem sprzedaży w zakresie wsparcia ich aktywności
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki

Wymagania

Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu działem marketingu
Wykształcenie wyższe preferowane kierunki/specjalizacje: marketing, zarządzanie i pokrewne.
Znajomość aktualnych trendów obowiązujących w digital marketingu, marketingu on-line, posługiwanie się nowoczesnymi narzędziami marketingowymi wspierającymi kampanię oraz różnymi metodami dotarcia do klienta
Doświadczenia w tworzeniu, planowaniu i realizacji kampanii marketingowych
Biegła znajomość języka angielskiego
Umiejętność zarządzania budżetami akcji marketingowych i badania ich skuteczności
Wysokie umiejętności organizacyjne, analityczne i interpersonalne
Kreatywność, zaangażowanie, orientacja na realizację celów i wyników
Zainteresowanie sportem

Prezentacja firmy

Lider rynku, ogólnopolski dystrybutor artykułów biurowych i szkolnych, a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media