Kierownik Marketingu Centrum Handlowego - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
Kierownik Marketingu Centrum HandlowegoMiejsce pracy: Wrocław
ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:
  • opracowanie i realizacja strategii komunikacji, kampanii reklamowych oraz strategii działań PR dla centrum handlowego - przy współpracy z Dyrektorem Centrum Handlowego oraz Dyrektorem Regionalnym;
  • wdrażanie agencji reklamowych oraz innych podwykonawców polityki reklamy, PR i animacji centrum handlowego;
  • planowanie i prawidłowa realizacja budżetu marketingowego;
  • zatwierdzanie projektów graficznych i dźwiękowych towarzyszących kampaniom reklamowym;
  • bieżący kontakt i obsługa centrum handlowego w zakresie działań związanych z akcjami marketingowymi, działaniami wizerunkowymi i animacjami lokalnymi;
  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie wdrażania działań marketingowych;
  • pozyskiwanie, przetwarzanie i archiwizacja danych i dokumentacji dotyczącej tych działań.
  • czuwanie nad prawidłowością obiegu dokumentów oraz nad zgodnością procesu fakturowania kosztów;
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe;
  • 2-5 lat doświadczenia w pracy w dziale marketingu w obszarze centrów handlowych;
  • doświadczenie w opracowywaniu strategii marketingowej oraz jej skutecznej implementacji;
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (poziom C1);
  • dobra znajomość MS Office (Excel);
  • duża samodzielność, zorientowanie biznesowe, wiedza marketingowa oraz zdolność wypracowania kompromisów;
  • bardzo dobra znajomość branży nieruchomości komercyjnych;

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy jednym z większych centrów handlowych;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport) oraz niezbędne narzędzia pracy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.