Kierownik, Majster, Brygadzista w zakładzie żelbetowej prefabrykacji w Niemczech

Niemcy, zagranica

Budimex, Biuro Rynku Niemieckiego

Opis stanowiska pracy

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości dokumentacji technicznej
  • udokumentowanego doświadczenia zawodowego w pracy na prefabrykacji żelbetowej
  • znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • długotrwałe zatrudnienie
  • wysokie zarobki w Euro, wypłacane terminowo
  • pełne ubezpieczenie socjalne
  • dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • odzyskanie podatku zapłaconego w Niemczech
  • bezpłatne zakwaterowanie, dojazdy do pracy, środki BHP
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer
  • bardzo dobre warunki mieszkaniowe
  • możliwość awansu zawodowego
  • obsługę organizacyjną i prawną
  • szkolenia

Wymagania

Miejsce pracy: Niemcy

Jesteśmy firmą budowlaną o ponad 40-letnim doświadczeniu i stabilnej pozycji na rynku....
Zdobyte doświadczenie i stabilność finansowa gwarantują rzetelne i na najwyższym poziomie wykonanie zleconych nam prac oraz terminowość ich realizacji.
Etyka, Współpraca, Odpowiedzialność i Ambicja wyznaczają standardy postępowania obowiązujące w naszej Firmie.
Bardzo ważne miejsce zajmują również ochrona życia i zdrowia oraz poszanowanie środowiska naturalnego.

Realizujemy na terenie Niemiec kontrakty jako Budimex i Mostostal Kraków.
Rynek niemiecki jest najważniejszym zagranicznym obszarem działalności Grupy Budimex.
Jesteśmy liderem wśród polskich firm działających w Niemczech.
Pracujemy w Niemczech

- w zakładach prefabrykacji żelbetów,
- w wytwórniach konstrukcji stalowych
- w odlewniach
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Kadra zarządzająca