Opis stanowiska pracy

Firma FreeKids s.c. jest liderem w produkcji placów zabaw dla dzieci i siłowni zewnętrznych w Polsce. Projektujemy i produkujemy asortyment najwyższej jakości, który cieszy się coraz większym uznaniem także na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Kierownik Magazynu

(miejsce pracy: Zawonia, powiat trzebnicki)

Opis zadań:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało:

  • Organizowanie pracy personelu magazynu,
  • Planowanie, nadzór i koordynacja przepływu towarów (przygotowanie produktów do wysyłki, przygotowanie listów przewozowych, wydanie towaru kurierom i klientom),
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej (przyjmowanie, sprawdzenie i właściwe rozmieszczenie towaru),
  • Kontrola zgodności stanów magazynowych ze stanami w systemie komputerowym (okresowe inwentaryzacje stanów magazynowych),
  • Przyjmowanie towaru i kontakt z dostawcami w zakresie reklamacji,
  • Informowanie o konieczności uzupełnienia zapasów,
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i zgodność z procedurami BHP i Ppoż.

Oczekiwania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu Gospodarką Magazynową, Magazynem, procesami logistyki wewnętrznej
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy (własnego oraz podległych pracowników)
  • Doświadczenie z zakresu prowadzenia procesów optymalizacyjnych
  • Dobra znajomości pakietu Office, zwłaszcza programu Excel
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w kursach i szkoleniach
  • Pakiet socjalny (Karta MultiSport, Ubezpieczenie grupowe)

Miejsce pracy: Zawonia, ul. Milicka 20, 55-106 Zawonia.

Forma kontaktu: CV lub telefoniczna

Tel. 539-935-288

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na magazynie, Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie