Kierownik Magazynu

Michael Page

Rzeszów, podkarpackie

Michael Page Michael Page

Lokalizacja to ok. 30 km od Rzeszowa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za optymalizację procesów magazynowych oraz strategiczne planowanie rozwoju funkcji magazynów.

Informacje o kliencie

Polska firma o globalnym zasięgu i ustabilizowanej sytuacji rynkowej. Firma posiada 6 zakładów produkcyjnych w Polsce w i 6 magazynów wewnętrznych.

Opis stanowiska

- Optymalizacja procesów magazynowych

- Strategiczne planowanie rozwoju funkcji magazynów

- Nadzór nad procesem dystrybucji wyrobów gotowych (operacje wewnątrz magazynowe)

- Organizacja pracy, planowanie przepływów, kontrola poprawności realizacji zadań

- Przygotowanie budżetu dla obszaru magazynów

- Zarządzanie zapasem

- Nadzór nad rozwojem narzędzi IT w obszarze magazynu

- Automatyzacja i usprawnianie procesów magazynowych

- Współpraca z magazynami zewnętrznymi

Profil kandydata

- Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne, logistyka itp.)

- Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

- Znajomość obsługi programu SAP

- Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

- Samodzielność, umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów, analizy danych i wyciągania wniosków

- Umiejętności interpersonalne (nastawienie na współpracę i efektywną komunikację)

- Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Niezbędne narzędzia pracy

- Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z rozpoznawalną globalnie marką

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Rzeszów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page