Kierownik Magazynu

Devire

Poznań, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z bliskich okolic Poznania poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawowanie całościowego nadzoru nad funkcjonowaniem magazynu wyrobów gotowych  i zarządzanie podległym zespołem magazynierów, w tym w szczególności za:

  • nadzór nad prawidłowym wysyłaniem, wydawaniem towaru, zapewnienie płynnego łańcucha zaopatrzenia
  • podział i delegowanie obowiązków, motywowanie i angażowanie pracowników w projekty usprawniające
  • nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem towarów w magazynie
  • planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej
  • koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji i sprzedaży
  • kontrola obiegu palet
  • kontrola bieżących kosztów operacyjnych i ich optymalizacja

Oczekiwania naszego Klienta:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość systemu SAP i sprawne posługiwanie się narzędziami z pakietu Office,
  • zainteresowanie rozwojem podległych procesów i inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność budowania autorytetu i kierowania zespołem
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację  (praca w ramach międzynarodowej korporacji)

 Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia- umowa pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • pełen pakiet benefitów, w tym świadczenia w ramach ZFŚS
  • pracę w systemie 1 - zmianowym

Devire Devire Devire Devire