Klient InfoPraca.pl

KIEROWNIK MAGAZYNU

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Poznań

 Główne zadania:

  • Organizacja i optymalizacja procesów magazynowych
  • Kierowanie kilkuosobowym zespołem (6-8 osób)
  • Inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych
  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów
  • Kontrola pracy w magazynie oraz jej zgodność z obowiązującymi procedurami
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Tworzenie i archiwizacja dokumentacji magazynowej

Państwa profil:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym– warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową
  • Doświadczenie w budowaniu pozytywnych relacji z klientami
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych- UDT mile widziane
  • Samodzielność w pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Ponadto oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowa premia wynikowa
  • Dofinansowanie do karnetów sportowych oraz prywatnej opieki
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.