Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Kierownik Magazynu

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • Organizacja pracy magazynu zgodnie z przyjętymi procedurami, normami, przepisami
  • Przygotowanie, planowanie i organizacja wysyłek na terenie Polski i Europy
  • Optymalizacja kosztów transportu
  • Współpraca z działem handlowym oraz działem produkcyjnym
  • Nadzór nad podległymi pracownikami magazynu

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej - wymóg konieczny
  • Bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność poszukiwania  i wdrażania nowych rozwiązań
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Numer referencyjny: KM/07/2016/KRO
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.