Kierownik Magazynu

HRK S.A.

Kutno, łódzkie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma logistyczna, dla której obecnie prowadzimy poszukiwania na stanowisko:

Kierownik MagazynuMiejsce pracy: Kutno

Zakres zadań i obowiązków:

  • Planowanie, nadzorowanie i kierowanie pracą podległego zespołu (około 90 osób)
  • Przygotowywanie bieżących raportów i analiz
  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych
  • Współpraca z klientem
  • Kontrolowanie i utrzymywanie zamierzonego poziomy produktywności i jakości
  • Inicjowanie procesów usprawniających proces
  • Planowanie optymalnego poziomu pracowników względem planu produkcyjnego
  • Zarządzanie magazynem opakowań
  • Motywowanie pracowników, ocena pracowników

Wymagane umiejętności i kwalifikacje od kandydata:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem
  • Min 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w firmach produkcyjnych
  • Umiejętność komunikacji na różnych poziomach, rozumienie procesu produkcji ,
  • Znajomość WMS dodatkowym atutem
  • Umiejętność motywowania; systematyczność, skoncentrowanie się na szczegółach, umiejętność zarządzania zespołem (leadership), zaangażowanie, innowacyjność
  • Angielski na poziomi komunikatywnym  - mile widziany

Oferyjemy:

  • Umowa o pracę (okres próbny, potem czas nieokreślony)
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, MyBenefit, Ubezpieczenie dodatkowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.