ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik magazynu – Logistyk

Miejsce pracy: Legnica, Chojnów, Bolesławiec

Miejsce pracy: Stary Łom, gmina Chojnów

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Rynkowe wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe
  • Praca w rozwijającej się organizacji z szerokimi możliwościami rozwoju oraz pełną decyzyjnością
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca w niekorporacyjnej organizacji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Analityczne myślenie
  • Zdolności organizacyjne
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów ERP
  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Zadania:

  • Nadzór nad pracą magazynu spółki
  • Zarządzanie personelem magazynu
  • Organizacja transportu - do i ze spółki
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
    (remanenty, reklamacje dla dostawców oraz kontrahentów)
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu oraz ich przechowywanie
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi
  • Układanie przyjętych towarów w magazynie, zabezpieczanie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą
  • Oznakowanie składowanych towarów
  • Dbanie o porządek i czystość w magazynie
  • Branie udziału w inwentaryzacjach
  • Przyjmowanie reklamacji wadliwych towarów
  • Ponoszenie odpowiedzialności materialnej za powierzone towary i środki
  • Nadzorowanie pracy osób zatrudnionych w magazynie
  • Monitorowanie zasobów magazynowych i dostaw zgodnie z terminami
  • Bezpośredni kontakt z dostawcami i odbiorcami krajowymi
  • Sporządzanie harmonogramu dostaw

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy