Kierownik Magazynu / Kierownik Logistyki

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie magazynem surowców, wyrobów gotowych oraz transportem wewnętrznym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest niemiecka firma z branży motoryzacyjnej dostarczająca swoje wyroby bezpośrednio do OEM.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem pracowników (około 20 osób)
  • Odpowiedzialność za magazyn surowców i wyrobów gotowych działający w systemie jednozmianowym
  • Nadzór nad rozładunkiem i załadunkiem oraz pozostałymi pracami magazynowymi
  • Szukanie nowych możliwości optymalizacji powierzchni magazynowej
  • Przestrzeganie standardów w celu uniknięcia reklamacji ze strony klienta
  • Kontrola stanów magazynowych i wyjaśnianie nieprawidłowości

Profil kandydata

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu magazynem w firmie produkcyjnej (branża automotive będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Duża samodzielność w podejmowaniu decyzji i ustalaniu priorytetów
  • Znajomość narzędzi Lean będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną - LuxMed
  • Dostęp do platformy na której pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity spośród tysięcy gotowych propozycji
  • Ubezpieczenie
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page