Kierownik Magazynu Drobnicowego

Human & Hunter Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Numer referencyjny: KMD/RR/W

NASZ KLIENT

Twoim potencjalnym pracodawcą jest projektant, producent i sprzedawca odzieży oraz galanterii z siecią ekskluzywnych butików zlokalizowanych na terenie Polski, Europy oraz Azji z głównym centrum dystrybucyjnym w okolicach Łodzi.

OPIS STANOWISKA

  • Zarządzanie gospodarką magazynową, pracą zespołu oraz infrastrukturą i wyposażeniem magazynu;
  • Utrzymywanie standardu poziomu jakości serwisu w zakresie obsługi przesyłek drobnicowych;
  • Odpowiedzialność za okresowe prowadzenie inwentaryzacji;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów.

OFERUJEMY

  • Decyzyjne stanowisko pracy - swoje raporty będziesz kierować bezpośrednio do Zarządu Spółki;
  • Długotrwałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wysoce konkurencyjne, adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji wynagrodzenie;
  • Udział w rozwoju firmy, uczestnictwo i nadzór nad realizacją nowych i obecnych projektów;
  • Atmosferę sprzyjającą otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisk pracy (magazyn drobnicowy);
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Dobra obsługa pakietu Microsoft Office;
  • Prawo jazdy kat. B.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.