Kierownik Logistyki - rozwiń swoją karierę zawodową! Jedna zmiana, wolne weekendy!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Swarzędz, wielkopolskie

Miejsce pracy: Swarzędz

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Kierownik Logistyki w Swarzędzu.

Planujesz rozwój swojej kariery zawodowej? Jesteś profesjonalistą w swojej branży?

W takim razie, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty!

Dołącz do naszego zespołu jako Kierownik Logistyki i zyskaj niebywałe doświadczenie!

Czym powinien wyróżniać się kandydat na nasze stanowisko? Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego logistycznego, informatycznego lub pokrewnego;
  • ogólnej wiedzy z zakresu systemów informatycznych;
  • komunikatywności, analitycznego myślenia;
  • umiejętności obsługi pakietu Office (w szczególności Excel);
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Doskonale wpisujesz się w nasze oczekiwania? W takim razie czekamy na Twoje CV!

Zastanawiasz się, co będzie należało do Twoich obowiązków na stanowisku Kierownika Logistyki?

Twoimi zadaniami będą:
  • zapewnienie komponentów pokrywających potrzeby produkcyjne (części powierzone przez Klienta i części zakupowe);
  • optymalizacja procesów rozładunków i magazynowania komponentów;
  • organizacja transportów;
  • zarządzanie pracownikami rozładunku komponentów oraz pracownikami wysyłki;
  • korygowanie stanów magazynowych - bieżące inwentaryzacje/ inwentaryzacje całościowe;
  • administrowanie systemami informatycznymi wspierającymi obszary logistyki;
  • rozwiązywanie problemów IT w obszarze logistyki we współpracy z serwisami zewnętrznymi;
  • planowanie produkcji.

Uważasz, że doskonale sobie poradzisz? Czyli szukamy właśnie Ciebie!

Praca w naszej firmie, to nie tylko powyższe obowiązki. Czeka na Ciebie szereg korzyści:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia (po szczegóły, zapraszamy do kontaktu);
  • stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę;
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 (wolne weekendy są tylko dla Ciebie);
  • premie świąteczne, wakacyjne, dofinansowanie do karty Multisport.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Czujesz, że to praca dla Ciebie? Nie czekaj! Widzimy się w Swarzędzu! Z nami rozwiniesz swoją karierę zawodową!

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859

Napisz: j.kotlarek@ksservice.pl, a.rzym@ksservice.pl

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.