Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2019.

KIEROWNIK LOGISTYKI (M/F)

Kamienna Góra, dolnośląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna operująca globalnie, działająca w sektorze przemysłowym w motoryzacyjnej , istniejąca na rynku już kilkadziesiąt lat, ceniąca dobrą atmosferę w zespołach, szacunek do człowieka oraz oferująca bardzo rynkowe warunki zatrudnienia.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna będąca liderem w swoim sektorze, na całym Świecie firma zatrudnia kilkadziesiąt tysięcy osób. Do swojego oddziału w Polsce poszukuje doświadczonego manager, który poprowadzi nie tylko zarządzanie logistyką lecz także będzie brał czynni udział w tworzeniu strategii działu spójnego z wizją organizacji.

Opis stanowiska

  • Zabezpieczenie realizacji zadań logistycznych odpowiednio do otrzymanych wcześniej umów wysyłkowych z klientami i dostawcami (ilość, jakość, termin, koszty)
  • Zabezpieczenie zsynchronizowanego z produkcją zaopatrzenia w materiały niezbędne do jej realizacji łącznie z ich uporządkowanym składowaniem i transportem.
  • Zabezpieczenie terminowych wysyłek produktów do klientów oraz zabezpieczenie prawidłowej realizacji ekspedycji produktów.
  • Wyznaczanie ilości i terminów dla produkcji (Plan produkcyjny) oraz organizację transportu i składowania gotowych produktów.
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników

Profil kandydata

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu Zarządzania Łańcuchem Dostaw - szczególnie procesów logistycznych (łańcuch logistyczny, logistyka produkcji, planowanie logistyczne, prognozowanie logistyczne),
  • Znajomość systemów klasy ERP, MRP, WMS (SAP)
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku automotive
  • Umiejętność tworzenia rozwiązań opartych na potrzebach klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi optymalizacyjnych w procesach logistycznych
  • Prawo jazdy kat. B,.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę pozwalającą na doskonalenie i samorealizację, rozwój osobisty
  • Pracę w grupie w przyjaznej atmosferze w środowisku międzynarodowym
  • Wysoki stopień samodzielności przy wykonywaniu zadań
  • Pracę w renomowanej firmie będącej jednym z liderów w branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive