Kierownik Logistyki E-commerce - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, prężnie rozwijającego się e-commercu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Logistyki E-commerceMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Kierowanie i koordynacja pracy zespołu osobowego działu logistyki
  • Odpowiedzialność, organizacja i nadzór nad procesami logistycznymi w kanale e-commerce
  • Optymalizacja kosztów logistycznych
  • Tworzenie, analiza i raportowanie kluczowych wskaźników efektywności dla każdego z procesów łańcucha dostaw
  • Odpowiedzialność za tworzenie i realizację budżetu
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów
  • Przestrzeganie zasad i przepisów BHP

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze e -commerce
  • Doświadczenie w zarzadzaniu min. 50 osobowym zespołem pracowników
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów, analizy danych, koordynowania kliku projektów jednocześnie a także wyciągania wniosków
  • Znajomość systemów WMS i ERP

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych + premia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.