Kierownik Lean Manufacturing

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Kluczowe zadania:

  • Wdrażanie metodologii i narzędzi Lean Manufacturing i Six Sigma
  • Projektowanie, optymalizacja i określanie standardów procesów w całej organizacji
  • Budowanie świadomości Lean w organizacji i aktywne promowanie filozofii ciągłego doskonalenia
  • Współtworzenie i doskonalenie wskaźników (KPI) produktywności, wydajności i jakości
  • Zarządzanie grupą specjalistów
  • Identyfikacja, wyznaczanie obszarów i wprowadzenie projektów optymalizacyjnych mających na celu zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów oraz podwyższenie jakości
  • Koordynowanie Programu 5S i Programu Sugestii
  • Tworzenie raportów dotyczących mierników, wyników, analiz i prezentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku o wysokiej kulturze Lean
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean
  • Certyfikat Six Sigma
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów oraz szkoleń
  • Zdolność efektywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o premie
  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych, innowacyjnych rozwiązań
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. dofinansowanie do kursów językowych, pakiet sportowy, grupowe ubezpieczenie na życie)

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji