Kierownik Łańcucha Dostaw - Automotive - Produkcja Stalowa

Michael Page

Śląsk, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie zarządzać łańcuchem dostaw (customer service, planowanie produkcji, zakupy, magazynowanie) w tym kreowanie polityki działalności podległych działów, oraz podnoszenie efektywności.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, który jest liderem w produkcji stalowej dla automotive w związku z rozwojem szukamy doświadczonego kandydata na nowo tworzone stanowisko Kierownika Łańcucha Dostaw. Osoba na tej pozycji będzie odpowiedzialna za kreowanie polityki funkcjonowania podległego działu. Miejsce pracy zlokalizowane jest w województwie Śląskim.

Opis stanowiska

  • Bieżące zarządzanie procesem na linii łańcucha dostaw (customer service, planowanie produkcji, zakupy, magazynowanie),
  • Kontrola i optymalizacja kosztów w podległym obszarze,
  • Negocjowanie warunków z dostawcami,
  • Opracowywanie wewnętrznych norm i procedur dotyczących wydajności pracy działów,
  • Opracowanie, wdrożenie oraz nadzór nad realizacją strategii zarządzania łańcuchem dostaw,
  • Planowanie zakupów oraz produkcji w horyzoncie krótko i długoterminowym,
  • Optymalizacja poziomu stoków surowców i wyrobów gotowych,
  • Podnoszenie efektywności organizacji pracy zespołu oraz doskonalenie procesów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 3 lat doświadczenia w pracy w zarządzaniu obszarem łańcucha dostaw w firmie produkcyjnej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz procesami między działami,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość systemów i procesów logistycznych,
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu procesów optymalizacyjnych
  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży Automotive będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • Podwyższanie swoich kwalifikacji i doskonalenie umiejętności,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Realny wpływ na kształtowanie działalności firmy,
  • Stabilne zatrudnienie w dużej organizacji Automotive,
  • Stałe warunki zatrudnienia- umowa o pracę.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page