Kierownik Laboratorium - rekrutacja online

HRK S.A.

Rzeszów, podkarpackie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik LaboratoriumMiejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Weryfikacja odpadów przemysłowych pod kątem możliwości i sposobu spalania
  • Optymalizowanie procesu spalania odpadów medycznych i przemysłowych
  • Nadzór nad parametrami wytwarzanych paliw alternatywnych, współpraca z Kierownikiem Magazynu
  • Współpraca z Działem Handlowym w zakresie zagospodarowania pozyskiwanych odpadów
  • Tworzenie nowych planów palenia oraz planów alternatywnych
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej
  • Znajomość i przestrzeganie przepisów wewnętrznych firmy
  • Organizacja miejsca pracy i rzetelnego wykorzystania czasu pracy
  • Przegląd technologii pod kątem kompletności i zgodności z wymaganiami bezpiecznej pracy
  • Wspieranie innych działów oraz oddziałów firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji potwierdzające chęć rozwoju i zdobywania wiedzy
  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i samodzielność
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zagadnień z zakresu gospodarki odpadami będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży gospodarowania odpadami
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą oraz doświadczeniem
  • Umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.