Opis stanowiska pracy

Grupa Paged - holding przemysłowo-inwestycyjny o ponad 80-letniej tradycji, lider w branży sklejkowej. Jesteśmy stabilną finansowo, dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą ponad 1800 pracowników. Do naszego zespołu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Kotłowni

Miejsce pracy: Pisz

Nr ref.: KK/11/18

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Zapewnienie ciągłości pracy kotłowni i warsztatu cieplnego
  • Utrzymanie podległej infrastruktury wytwórczej w stanie gotowości technicznej zabezpieczającej ciągłość produkcji, realizację dostaw ciepła przy zachowaniu standardów jakościowych
  • Bezpośredni nadzór i kontrola w zakresie prawidłowości wykonywanych remontów i inwestycji w infrastrukturze ciepłowniczej
  • Nadzór nad pracą aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Prowadzeniem dokumentacji eksploatacyjnej, ruchowej i technicznej obiektów cieplnych
  • Wykonywanie pomiarów emisji spalin na kotłach i monitorowanie pomiarów sieci kanalizacyjnej
  • Nadzór nad zapewnieniem gospodarki wodno-kanalizacyjnej w całym Zakładzie
  • Zarządzanie zespołem Pracowników i rozwój ich kompetencji

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne (preferowane inżynier energetyk, technik ciepłownictwa)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownik Kotłowni lub Mistrz/Brygadzista
  • Uprawnienia energetyczne D i E grupa 2
  • Zaawansowana znajomość budowy technicznej kotła, umiejętność dokonywania napraw instalacji kotła
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną, szeroki pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwój zawodowego.

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj" podając nr referencyjny w temacie wiadomośći. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca