LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Włocławek
Nr ref.: 0026456
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie działem jakości,
  • Opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie realizacji planów kontroli jakości produkowanych wyrobów, dostarczanych surowców,
  • Zarządzanie dokumentacją dot. systemu jakości w firmie oraz zarządzanie zgodnością procesów w firmie z obowiązującym systemem jakości,
  • Zarządzanie skutecznym funkcjonowaniem systemów zarządzania jakością,
  • Dobór zespołu i rozwój podległych pracowników,
  • Zarządzanie budżetem podległego działu.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy z zaawansowanymi metodykami w zarządzaniu produkcją i jakością (TQM, Lean, 6 Sigma),
  • Znajomość systemów zarządzania jakością, w szczególności zgodnych z ISO 9001:2015,
  • Zdolność do poruszania się w międzynarodowym środowsku,
  • Zdolność pracy w rozproszonej organizacji,
  • J.angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałe godziny pracy,
  • Pakiet socjalny, opieka medyczna, karta sportowa,
  • Udział we wdrażaniu ciekawych projektów rozwojowych zakładu produkcyjnego,
  • Szkolenia, kursy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.