Opis stanowiska pracy

      Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjny system premiowy,

- przyjazną atmosferę pracy,

- możliwość rozwoju.

      Zakres obowiązków:

- realizowanie planów sprzedażowych kawiarni poprzez efektywne wykorzystanie        dostępnych środków i narzędzi

- organizowanie pracy zespołu, rozliczanie czasu pracy, motywowanie zespołu do osiągania wysokich wyników

- rekrutacja, zatrudnienie i zapewnienie skutecznego wdrożenia nowych pracowników oraz rozwój ich umiejętności w trakcie zatrudnienia

- organizacja i nadzór produkcji w punkcie (zakupy surowców, jakość produktów, rozliczenie produkcji)

- czynności związane z zamykaniem punktu, rozliczanie dziennej sprzedaży i gotówki, remanenty, wyliczanie wskaźników

- profesjonalna obsługa Gości

Wymagania

- Doświadczenia w pracy w gastronomii na stanowisku kierowniczym,

- umiejętności zarządzania zespołem pracowników oraz bardzo dobrej organizacji pracy

   swojej i zespołu,

- samodzielności i wysokiej samodyscypliny

- obsługi komputera w zakresie MS Office

- bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej

- zaangażowania i chęci uczenia się

Prezentacja firmy

MM Work Force jest agencją doradztwa personalnego wyspecjalizowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia