Orienta Polska Sp. z o.o.

Kierownik jakości

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kalisz

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy:

KIEROWNIKA KONTROLI JAKOŚCI

Główne zadania:

  • Zarządzanie komunikacją z Klientem, w tym reklamacjami klientów
  • Zarządzanie jakością dostawców i Systemem jakości ISO
  • Zarządzanie Laboratorium Metrologii (zasoby i maszyny)
  • Współpraca z działem B+R
  • Przegląd KPI (wewnętrzne / zewnętrzne)
  • Sporządzanie miesięcznych raportów klienta, dotyczący eskalowanych problemów
  • Realizacja audytów procesów, dostawców, systemu ISO
  • Przygotowywanie i zarządzanie audytem klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (w obszarze jakości)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Wiedza z zakresu procesów jakości, produkcji i inżynierii
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z PPAP, FMEA, Control Plan, MSA, 5Why, PDCA
  • Znajomość podstaw statystycznej kontroli procesu
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Przyjazną atmosferę i pracę z doświadczonym zespołem

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.