Kierownik Jakości Automotive (M/F)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, dynamicznie rozwijającej swoją działalność, prowadzimy proces rekrutacyjny w obszarze zarządzania jakością.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna działająca w branży automotive.

Opis stanowiska

  • kierowanie zespołem działu jakości
  • udoskonalanie systemu jakości w celu spełnienia wymagań klienta i zapewnienia najwyższej jakości produktu
  • przygotowywanie zakładu pod względem jakościowym do audytów zewnętrznych
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów jakościowych oraz zgodności dokumentacji z wymogami prawnymi
  • realizacja konceptu wdrożenia / strategii jakości - modyfikacja konceptu w trakcie trwania projektu - jeśli konieczne
  • analiza efektywności i optymalizacja procesów oraz inicjowanie działań korygujących, doskonalących
  • monitoring wskaźników
  • ścisła współpraca z działami procesu, produkcji oraz logistyki w celu poprawy jakości wyrobu oraz wydajności obszaru produkcyjnego
  • kontakt z klientem i nadzór nad zgłoszeniami reklamacyjnymi
  • analiza parametrów jakościowych i przygotowywanie raportów działań korygujących
  • współudział w procesie wdrażania nowych produktów
  • sprawdzanie jakości dostaw
  • uczestnictwo w audytach

Profil kandydata

  • wymagane kilkuletnie doświadczenie w pracy z klientami w branży motoryzacyjnej
  • wymagana znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny, mile widziana także znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • certyfikaty i szkolenia z zakresu zarządzania jakością będą dodatkowym atutem
  • praktyczna znajomość procedur związanych z zarządzaniem jakością
  • orientacja na efekty i wysoka jakość wykonywanych działań

Oferujemy

  • pracę w firmie o pewnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki pracy
  • bogaty pakiet szkoleń i benefitów
  • udział w nowych, ciekawych projektach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page