Kierownik Industrializacji - Greenfield

Michael Page

Legnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Kierownika Industrializacji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie ok. 14 osobowym zespołem w nowo powstającej fabryce.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Legnicy.

Opis stanowiska

  • uczestnictwo w projektach greenfield związanych z uruchamianiem nowych linii produkcyjnych, transfery linii
  • inicjowanie, planowanie oraz nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych dotyczących linii produkcyjnych
  • inicjowanie zmian technologicznych
  • współudział w podejmowaniu strategicznych decyzji w zakresie wykorzystywanej technologii
  • nadzór nad budżetem prowadzonych projektów
  • wsparcie linii produkcyjnych pod kątem podwyższania efektywności i ergonomii pracy
  • zarządzanie zespołem inżynierów przemysłowych
  • nadzór nad planowaniem zakładu od strony layoutów
  • nadzór nad tworzeniem specyfikacji technicznych dla linii, maszyn, urządzeń
  • współpraca w międzynarodowych, interdyscyplinarnych zespołach projektowych

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 4 -letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowych zespołach projektowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • szeroko rozumiana wiedza techniczna
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz problem solving
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i zarządzaniem zespołem

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dostęp do platformy MyBenefit
  • platforma Wellbeing
  • dofinansowanie do szkoleń lub kursów
  • możliwość uczestnictwa w rozwoju nowej inwestycji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Legnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page