Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

Praca.farmacja.pl

Łomża, podlaskie

Miejsce pracy: Łomża

Opis stanowiska:

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej i Prawa Farmaceutycznego w hurtowni farmaceutycznej,

  • opracowywanie i doskonalenie procedur Systemu Zarządzania Jakością,

  • nadzór nad procesem kwalifikacji dostawców i odbiorców hurtowni,

  • zapewnienie szkoleń dla personelu hurtowni w zakresie obowiązujących procedur wewnętrznych i przepisów praca farmaceutycznego,

  • kontrolowanie procesu przyjmowania, przechowywania, wydawania środków odurzających, substancji psychotropowych i prekursorów,

  • monitorowanie warunków przechowywania produktów leczniczych,

  • zapewnienie i kontrolę właściwych warunków załadunku i transportu,

  • rozpatrywanie reklamacji Klientów,

  • monitorowanie zmian w ustawodawstwie w zakresie obrotu produktami leczniczymi,

  • współpracę z organami nadzoru farmaceutycznego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne oraz czynne prawo wykonywania zawodu farmaceuty,

  • doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej lub aptece na stanowisku kierowniczym,

  • dobra znajomość przepisów Prawa Farmaceutycznego i wymagań DPD,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność organizowania pracy własnej i podległego zespołu,

  • skrupulatność i odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pracy.

Oferujemy:

  • rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od 25 lat na polskim rynku;

  • pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2 tys. Pracowników;

  • karierę w Spółce współpracującej z przeszło 800 dostawcami produktów farmaceutycznych;

  • umowę o pracę na pełny etat;

  • jasne warunki wynagradzania i premiowania;

  • określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu;

  • dostępność pakietu medycznego PGF Opieka Medyczna;

  • możliwość korzystania z Ubezpieczenia Lekowego, czyli dofinansowania do leków na receptę nawet do 80%;

  • bogatą ofertę Ubezpieczenia Grupowego;

  • dofinansowanie do pakietu sportowego Fit Profit;

  • owocowe 13-stki w miesiącu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych objętych formularzem aplikacyjnym przez "Pelion" SA z siedzibą w Łodzi (91-342) przy ul. Zbąszyńskiej nr 3, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS pod nr 49482 jako administratora danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) - wyłącznie na potrzeby realizacji procedur rekrutacji pracowników, przeprowadzanych przez ten podmiot obecnie oraz w przyszłości. Ponadto wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych objętych formularzem aplikacyjnym przez "Pelion" SA z siedzibą w Łodzi podmiotom z grupy kapitałowej Pelion Healthcare Group, w ramach której "Pelion" SA jest podmiotem dominującym, wyłącznie na potrzeby realizacji procedur rekrutacji pracowników, przeprowadzanych przez te podmioty obecnie oraz w przyszłości. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania i złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym czasie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.