Kierownik HR - rekrutacja online

HRK S.A.

Śląskie, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika HR.

Kierownik HRMiejsce pracy: Śląskie

Zadania:

  • Współtworzenie i realizacja strategii biznesowej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Wsparcie kadry zarządzającej w aktywnościach związanych z rozwojem, komunikacją wewnętrzną i zarządzaniem zespołem,
  • Określanie potrzeb szkoleniowych i ich organizacja,
  • Kształtowanie kultury organizacyjnej,
  • Koordynacja procesów rekrutacyjnych i wdrożeniowych,
  • Zarządzanie zespołem HR,
  • Planowanie i realizacja budżetu działu personalnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunkowe ZZL,
  • Min. 3/5 lat doświadczenia w pracy w roli HR Managera/HR BP/ Kierownika ds. HR w firmie produkcyjnej- warunek bezwzględny,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna wiedzy z zakresu prawa pracy, rekrutacji, rozwoju oraz ocen pracowniczych,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i budowania relacji,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość tworzenia polityki personalnej w dużej firmie produkcyjnej,
  • Pracę w stablinej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Wynagordzenie oraz pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.