Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/4098

Obowiązki:

Ogólny zakres obowiązków:
Kierowanie zespołem pracowników obsługi i kuchni. Prowadzenie postępowań związanych z zamówieniami publicznymi, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji zgodnie z wymogami ustawy. Organizowanie i nadzorowanie inwestycji, remontów oraz napraw budynków i wyposażenia szkoły. Kierowanie zakupami i prawidłowym ich rozliczeniem. Zapewnienie sprawności techniczno-eksploatacyjnej budynków szkoły (przeglądy techniczne), oraz zabezpieczenie majątku szkolnego, systematyczna kontrola czystości budynku i terenu wokół szkoły. Zabezpieczenie budynków szkoły w zakresie bhp i ppoż. zgodnie z przepisami. Opracowywanie harmonogramów pracy i harmonogramów urlopów. Prowadzenie dokumentacji w zakresie ubezpieczenia majątku szkoły. Znakowanie wszystkich urządzeń, sprzętu i pomocy dydaktycznych szkoły zgodnie z wymogami gospodarki finansowo-inwentarzowej. Sporządzanie umów z podmiotami zewnętrznymi obsługującymi szkołę lub wynajmującymi pomieszczenia, prowadzenie ewidencji i harmonogramów wykorzystania pomieszczeń. Znajomość obsługi systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Współpraca z dyrekcją i księgowością placówki.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy: wykształcenie: wyższe -min. 2 lata doświadczenia, średnie- 6 lat doświadczenia, praktyczna znajomość ustaw: prawo zamówień publicznych, finansów publicznych, o pracownikach samorządowych, kodeksu pracy, kodeksu postępowania administracyjnego, prawa budowlanego. Znajomość obsługi urządzeń biurowych, komputera (Word, Excel) i systemów informatycznych, doświadczenie zawodowe min.2 lata, komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy: PODWISŁOCZE 14, 35-311 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy