Hotel słoneczny Młyn
HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego. Aranżacja wnętrza w hotelu nawiązuje do stylu wnętrzarstwa rodem z początku XX wieku. Występują więc tu elementy secesyjne i detale Art Deco.

Wystrój na poszczególnych piętrach hotelu jest pomyślany według przemijających pór roku: wiosny, lata, jesieni, zimy. Dzięki temu każdy nocleg w naszych progach, będzie niezapomnianą przygodą. Ponadto obiekt otacza malowniczy ogród z bezpośrednim dostępem do zejścia nad samą rzekę.

To malownicze położenie w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług i bogatym zapleczem, oprócz zapewnienia komfortowych noclegów, pozwalają również zorganizować w naszym obiekcie wieczór panieński, wesele czy konferencję.

Do dyspozycji gości hotelowych są: restauracja, sale konferencyjne, sale weselne, spa.

Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. K.**** od 4 lat najlepszy hotel w Bydgoszczy poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierownik Gastronomii

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie działem gastronomii - planowanie pracy, ustalanie grafików.
  • Kierowanie i nadzorowanie pracy zespołu podległych pracowników.
  • Realizacja wyznaczonego budżetu oraz odpowiedzialność za wyniki.
  • Tworzenie i rozwijanie oferty gastronomicznej we współpracy z Szefem Kuchni.
  • Szkolenie stanowiskowe pracowników.
  • Motywowanie pracowników gastronomi.
  • Planowanie i rozliczanie czasu pracy.
  • Rozliczanie kosztów gastronomi.
  • Dbałość o wysoki standard świadczonych usług oraz pozytywny wizerunek Hotelu (restauracji ).
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień, współpraca z kontrahentami.
  • Koordynowanie działań administracyjnych oraz marketingowych.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku  (min. 3 lata - warunek konieczny).
  • Umiejętność efektywnego zarządzania.
  • Znajomość standardów obsługi klienta, prowadzenie imprez okolicznościowych i eventów.
  • Nastawienie na cel i samodzielność w działaniu.
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Zdolności komunikacyjne.
  • Zaangażowanie i entuzjazm w realizowaniu zadań.
  • Dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz rozwiązywania problemów.
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Pełną ciekawych wyzwań pracę w Hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy.
  • Pracę w pięknej lokalizacji.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.