Kierownik Eksportu - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Nasz Klient, Polska nowoczesna firma z branży beauty, polski producent i globalny lider, firma z siedzibą w stolicy Wielkopolski i działająca na rynkach międzynarodowych z uwagi na wzmacnianie działu sprzedaży eksportowej, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Kierownik EksportuMiejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • Zarządzanie działem Eksportu (kilkuosobowy zespół samodzielnych Specjalistów ds. Exportu)
  • Współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży eksportowej na rynkach Europy Zachodniej, Południowej i Ameryki Północnej
  • Analiza szans rozwoju biznesu na nowych rynkach zagranicznych
  • Pozyskiwanie partnerów biznesowych, budowanie relacji i negocjacje z kluczowymi klientami na rynkach zagranicznych (sieci drogerii, sieci handlowe)
  • Pozyskiwanie i budowa nowych kanałów dystrybucji, proaktywne działania sprzedażowe
  • Udział i reprezentowanie firmy w międzynarodowych targach i wystawach
  • Współpraca z Zarządem i nadzorem właściciela

Wymagania:

  • Doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu zespołem Specjalistów w dziale Eksportu w branży FMCG (optymalnie kosmetyki, szeroko rozumiana branża beauty)
  • Doświadczenie w sprzedaży i kontaktach z sieciami handlowymi (optymalnie z sieciami drogerii)
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z sieciami, wprowadzanie produktów, utrzymanie, rozwijanie sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych

Nasz Klient oferuje:

  • Odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie, działającej w branży beauty i sprzedającej uznany produkt na polskim rynku jak i rynkach zagranicznych
  • Współtworzenie sukcesu firmy, uczestniczenie w ekscytującej przygodzie w branży beauty
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B, atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia) + benefity pozapłacowe, niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym i na zasadzie HO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.