Kierownik działu Zarządzania Zapasem

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest firma działająca w obszarze dystrybucji, która obecnie tworzy w swoich stukturach nowe stanowisko:

Kierownik działu Zarządzania ZapasemMiejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie ok 30 osobowym zespołem
  • Zarządzanie zapasami zgodne ze strategią firmy
  • Realizowanie celów dostępności i poziomu rotacji
  • Redukcja zapasów typu SMS
  • Proaktywna komunikacja i współpraca z dostawcami:
    • rozwój nowych obszarów współpracy (w tym projekty: implant, data sharing,…)
    • udoskonalanie obecnych procesów współpracy
    • rozliczanie dostawców i skuteczna komunikacja problemów
  • Aktywna współpraca z centralną w zakresie problemów i obszarów poprawy wskaźników dostawcy

Wymagania formalne:
  • Wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym obejmującym zarządzanie zapasem
  • Doświadczenie w zarządzaniu min. kilkuosobowym zespołem pracowników
  • Umiejętność projektowania i prowadzenia procesów biznesowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość Excela i Power Pointa

Nasz Klient oferuje:
  • Samochód służbowy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę i przejrzyste warunki zatrudnienia
  • Dobrą atmosferę pracy i atrakcyjne warunki socjalne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.