Opis stanowiska pracy

Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp.k.

POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:KIEROWNIK DZIAŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna kierowanie działem zamówień publicznych oraz za bieżące doradztwo w zakresie prawa zamówień publicznych

Wymagania

OFERUJEMY:

- stałą współpracę z dynamicznie rozwijającą się kancelarią, obsługującą w
zakresie prawa zamówień publicznych znane instytucje(m.in. Ministerstwo
Rozwoju) i przedsiębiorstwa,
- kierowanie działem zamówień publicznych,
- stałe podnoszenie poziomu merytorycznego (poprzez m.in. uczestnictwo w
licznych szkoleniach, cotygodniowe spotkania działu zamówień publicznych, w
trakcie których omawiane są problematyczne zagadnienia,)
- pracę w zgranym zespole specjalistów,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wyboru formy współpracy,
- samodzielność w działaniu,
- możliwość rozwoju zawodowego.

WYMAGANIA:
• minimum 4-letnie doświadczenie w dziedzinie zamówień publicznych,
• mile widziane wykształcenie prawnicze,
• mile widziane doświadczenie w udzielaniu zamówień finansowanych ze
środków UE,
• komunikatywność i samodzielność w działaniu,
• doświadczenie w kierowaniu zespołem podległych pracowników,
• umiejętność zarządzania czasem pracy podległych osób i egzekwowania
powierzonych obowiązków,
• doskonała organizacja pracy,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• sumienność, rzetelność.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym).

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w przesłanych plikach następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie o terminie spotkania.

Prezentacja firmy

Kancelaria w swojej działalności koncentruje się na kilku wybranych dzie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Kadra zarządzająca, Praca Administracja biurowa