Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

Kierownik Działu Wsparcia Technologicznego Produkcji i R&D

Wrocław, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej z 25-letnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych poszukujemy Kierownika Działu Wsparcia Technologicznego Produkcji i R&D. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za technologiczne wsparcie bieżących procesów produkcyjnych, wdrażanie zmian technologicznych oaz modyfikacji technicznych, inicjowanie oraz realizację działań optymalizacyjnych. Będziesz kierować pracą zespołu odpowiedzialnego za badania i rozwój oraz wdrażanie nowych technologii i projektów.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: przetwórstwo tworzyw sztucznych) Praktyczne doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku
  • Doświadczenia w nadruku na detalach z tworzyw sztucznych
  • Doświadczenia w uruchamianiu form wtryskowych oraz ich modernizacji
  • Znajomość języka angielskiego
  • Analityczną postawę w rozwiązywaniu problemów
  • Znajomość Solid Edge, rysunku technicznego

Nasz Klient zapewnia:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, nauka języków obcych, karta paliwowa)
  • Samodzielne stanowisko z możliwością dalszego rozwoju zawodowego
  • Duża swoboda działania

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji