Kierownik działu utrzymania ruchu

Gi Group Poland S.A.

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Zarządzanie pracą działu technicznego i inwestycji (w tym działu utrzymania ruchu).
• zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych,
• planowanie inwestycji, udoskonalanie procesów produkcji,
• koordynowanie wdrożeń nowych urządzeń,
• nadzór nad naprawami maszyn i urządzeń,
• zarządzanie zespołem około 30 osób (elektromechanicy, automatycy, instruktorzy).

CZEGO OCZEKUJEMY?
• Wykształcenia wyższego na kierunkach technicznych,
• wysokich kompetencji komunikacyjnych,
• doświadczenia w kierowaniu zespołem
• dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),
• znajomość branży spożywczej będzie dodatkowym atutem,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziana.

CO OFERUJEMY?

• Pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie,
• bogate świadczenia socjalne,
• stanowisko menedżerskie z istotnym wpływem na rozwój firmy,
• atrakcyjne wynagrodzenie, pełne zatrudnienie - umowa o pracę,
• samochód służbowy.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.