Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Ubezpieczenie NNW
  • Fundusz Socjalny

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w międzynarodowej organizacji)
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2)

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą zespołu utrzymania ruchu
  • Dbałość o terminowość w zakresie optymalizacji pracy i konserwacji maszyn produkcyjnych
  • Organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn
  • Współpraca z serwisami lub zewnętrznymi firmami serwisowymi: w tym negocjowanie, kontraktowanie i rozliczanie ich usług
  • Zapewnienie dostępności narzędzi i części zamiennych do maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań oraz zarządzanie dokumentacją techniczną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy