Kierownik Działu Testów R&D (k/m)

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów do objęcia stanowiska Kierownika Działu Laboratorium Testów R&D. Jest to nowa rola w firmie, wynikająca z rozwoju struktury.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna ulokowana we Wrocławiu, która rozwija w tym momencie struktury globalnego centrum R&D.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

* Budowanie i zarządzanie podległym zespołem
* Zrozumienie potrzeb szkoleniowych, planowanie oraz rozwój pracowników
* Planowanie i nadzorowanie budżetu laboratorium
* Rozwój efektywnej współpracy z działami wspierającymi
* Harmonogramowanie, Prognozowanie działań, zamawianie usług
* Nadzór nad ciągłym funkcjonowaniem laboratorium
* Realizacja testów na czas

Profil kandydata

Oczekiwania:

* Min. 3- letnie doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem inżynierów
* Doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych maszyn testowych lub linii produkcyjnych
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* Umiejętność zbierania, przetwarzania i logicznego analizowania informacji
* Umiejętność budowania ścieżki rozwoju
* Dbałość o zgodność z procedurami
* Inicjatywa oraz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności współpracy i komunikacji
* Dynamizm w działaniu, silne ukierunkowanie na realizację zadań

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

* pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
* ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne finansowane przez pracodawcę;
* Fundusz Socjalny.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój