Kierownik Działu Technicznego

Quickpack Polska

28-300 Jędrzejów, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

• Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez właściwe utrzymanie i nadzór techniczny parku maszynowego i innych urządzeń
• Przygotowywanie i realizacja planów remontowych, przeglądów technicznych maszyn i urządzeń eksploatowanych w dziale produkcyjnym
• Prowadzenie pełnej dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń oraz zamówień materiałów i części w zakresie przyjmowania do eksploatacji zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi.
• Zabezpieczanie, przekazywanie i właściwie przechowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej wszystkich maszyn i urządzeń oraz archiwizowanie nowo wprowadzanych zmian technicznych na maszynach i urządzeniach;
• proponowanie usprawnień i rozwiązań dotyczących poprawy wydajności i stanu optymalizacji kosztów utrzymania ruchu i wprowadzania działań prewencyjnych technicznego maszyn;
• Tworzenie i nadzorowanie budżetu udziału technicznego
• Bieżąca kontrola kosztów w zakresie utrzymania ruchu,
• Nadzór nad magazynami technicznymi.
• Skuteczne zarządzanie grupą podległych pracowników oraz planowanie szkoleń zapewniających rozwój podległego personelu
• Sukcesywne wdrażanie zasad i narzędzi Lean Manufacturing, 5S
• Efektywna współpraca z pozostałymi komórkami w firmie
• Bieżące raportowanie bezpośredniemu przełożonemu postępów prac oraz ewentualnych zagrożeń - opóźnień;
• Ścisła współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu maszyn i urządzeń oraz instalacji;

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe - wyższe techniczne mile widziane mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, elektronika);
• Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
• Praktyczna znajomość mechaniki i elektroniki;
• Znajomość rysunku technicznego;
• Wiedza i praktyczne doświadczenie z wdrażania Lean Manufacturing; 5S, TPM
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
• Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ciekawą, stabilną pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
• Umiejętność analitycznego myślenia;

Prezentacja firmy

Celem Quickpack Polska realizowanym konsekwentnie już od 1997 roku jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja