KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

Cyfrus.pl Sp. z o.o.

50-011 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

  • zarządzanie pracą 3-osobowego działu obsługi klienta
  • inicjowanie działań i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży drukarni
  • tworzenie i realizacja strategii oraz planów sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych klientów kluczowych oraz utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi
  • wyznaczanie podległym pracownikom, zleceniobiorcom i podwykonawcom indywidualnych zadań i monitorowanie ich wykonania
  • ocena podległych pracowników, zleceniobiorców i podwykonawców oraz odpowiednie ich motywowanie
  • wdrożenie nowego systemu wspomagającego sprzedaż

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dużą samodzielność w ramach pełnionych obowiązków oraz realny wpływ na politykę sprzedażową firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w tym udział w zyskach firmy)
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • miłą atmosferę pracy

Wymagania

Od kandydata wymagać będziemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą
  • wiedzy z zakresu poligrafii, a w szczególności druku cyfrowego
  • bardzo dobra umiejętności analizy, planowania i realizacji projektów
  • znajomości j. angielskiego

Prezentacja firmy

cyfrus.pl to profesjonalna drukarnia internetowa, która może pochwalić s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie