Kierownik Działu Sprzedaży

Mipromet Sp. z o.o.

32-091 Masłomiąca, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- koordynacja działań sprzedażowych zespołu, odpowiedzialność za wynik,
- współudział w tworzeniu budżetu, definiowanie miesięcznych celów dla zespołu,
- monitorowanie, zarządzanie i wspieranie podległych pracowników w realizacji założonego wyniku sprzedażowego,
- kreowanie polityki cenowej w danym obszarze oraz zapewnienie założonego udziału w rynku oraz wielkości zysku ze sprzedaży,
- ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji założonych celów,
- inicjowanie i wdrażanie działań marketingowych,
- raportowanie działań, przygotowywanie zestawień, administracja danymi.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,
- min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym,
- biegła obsługa programów z pakietu MS Office,
- skrupulatność, dokładność,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- komunikatywność, umiejętność budowania relacji, asertywność,
- mile widziana znajomość j. angielskiego,
- prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

MIPROMET Sp. z o.o. z Masłomiącej k/Krakowa powstała w 1992 r. Ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie