Kierownik działu spraw pracowniczych (K/M)

AUDIT HR Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem i zwalnianiem pracowników: umowy, świadectwa pracy, porozumienia, zaświadczenia i inne dokumenty pracownicze

• Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisani prawa (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych takich jak np. zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy)

• Weryfikacja i kontrola czasu pracy pracowników, rozliczanie urlopów, zwolnień lekarskich oraz sporządzanie ewidencji czasu pracy

• Wprowadzanie i analizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym

• Przygotowywanie list płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych i naliczanie wynagrodzeń

• Rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzanie deklaracji podatkowych do US

• Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych do ZUS w programie Płatnik, także dokumentów i sprawozdań PPK, PFRON, GUS

• Bieżące wsparcie pracowników z zakresu kadrowo-płacowego

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe

• Kilkuletnie doświadczenie w dziale kadr i płac

• Doskonała organizacji pracy, sumienność i dokładność

• Otwartość na wdrażanie usprawnień informatycznych i automatyzację danych

• Wysokie umiejętności w zakresie komunikacji i współpracy, zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność oraz gotowość do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335