Kierownik Działu Spedycji

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, lidera w branży usług logistycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu SpedycjiMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami.
  • Nadzór nad pracą podległego zespołu.
  • Bieżąca obsługa klientów w transporcie drogowym.
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami.
  • Utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych.
  • Nadzór nad wskaźnikami jakościowymi oraz terminowością realizowanych zleceń.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w spedycji drogowej (krajowej lub międzynarodowej) na analogicznym stanowisku.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku Logistyka i Transport.
  • Bardzo dobra znajomość rynku przewoźników.
  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania doświadczeń zawodowych w stale rozwijającej się organizacji.
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiet benefitów oraz niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.
  • Dużą samodzielność w działaniu i kreowaniu pracy podległego działu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.