Kierownik działu rozwoju linii produkcyjnej / Engineering Project Manager

Charlie works Sp. z o.o.

Chrzanów, małopolskie

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Chrzanów

Szukasz nowych wyzwań zawodowych, pasjonujesz się rozwojem technologicznym, mechaniką i konstruowaniem usprawnień w obszarze produkcji.

Napisz lub zadzwoń a my poinformujemy Cię o szczegółach oferty.

Zespół z Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705) dla swojego Klienta z branży FMCG szuka pracownika.

Pracodawca: Firma z branży FMCG

Lokalizacja: Chrzanów, woj. małopolskie

Obowiązki

·         Tworzenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla linii produkcyjnej w obszarze aktualnych produktów a także nowych wdrożeń

·         Zarządzanie zespołem 11 osób (konstruktorzy, ślusarze, mechanicy, spawacze)

·         Planowanie i organizowanie prac, oraz rozwiązywanie problemów technicznych z zakresu konstruowania, technologii wytwarzania oraz eksploatacji maszyn i urządzeń

·         Zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną oraz technologiczną

·         Przygotowywanie wycen prac, oraz harmonogramów montażu

·         Pozyskiwanie i rozliczanie wspierających ekip monterskich

·         Współpraca z działem Inwestycji, Utrzymania Ruchu, Produkcją, Rozwoju Produktu i Kontrolą jakości w sprawach projektowych

·         Bieżące raportowanie zaawansowania prac oraz ryzyka w projektach

Wymagania

·         Doświadczenie w prowadzeniu prac instalacyjnych i kierowaniu zespołem mechaników

·         Wykształcenie o profilu mechanicznym lub pokrewnym

·         Bardzo dobra, praktyczna umiejętności czytania rysunku technicznego i znajomość oprogramowania CAD (Autocad)

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

·         Znajomość technologii montażu oraz spawania konstrukcji stalowych, rurociągów, osprzętu.

·         Znajomość procesów obróbki metali

·         Znajomość budowy maszyn w przemyśle spożywczym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

·         Wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności  10.000 -13.000 brutto

·         Umowę o pracę

·         Możliwość czynnego brania udziału w nowych projektach z użyciem najnowocześniejszych technologii;

·         Praca od poniedziałku do piątku bez weekendów

·         Godziny pracy: rozpoczęcie 7:00 – 8:00 i koniec 15:00 – 16:00

·         Program emerytalny

·         Dodatkowe świadczenia socjalne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.