Kierownik Działu Medycznego z j. niemieckim

LEBO Recruitment

Ustronie Morskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta Rezydencja Seniora  szukamy kandydatów  zmotywowanych by osiągać postawione  cele  na stanowisko :

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

pielęgniarka oddziałowa / kierownik działu medycznego

Miejsce pracy : Zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:

ustalenie rozpoznania pielęgniarskiego na podstawie zebranego wywiadu, obserwacji pensjonariusza oraz informacji uzyskanych od pozostałych członków zespołu terapeutycznego

planowanie i prowadzenie procesu pielęgnacji stosownie do stanu zdrowia pensjonariusza, diagnoz lekarskich i pielęgniarskich oraz ustalonego postępowania diagnostycznego i leczniczo-rehabilitacyjnego realizowanego zespołowo

dokumentowanie wyników obserwacji, przebiegu procesu pielęgnowania i wykonanych zabiegów

dystrybuowanie leków i podawanie ich pensjonariuszom zgodnie ze zleceniami lekarskimi

zabezpieczenie i właściwe przechowywanie leków i środków dezynfekcyjnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami

udzielanie pierwszej pomocy w stanach nagłego zagrożenia zdrowotnego

kierowanie zespołem medycznym (pielęgniarskim, opiekuńczym, rehabilitacyjnym, terapeutycznym) w zakresie ustalania grafików pracy oraz prowadzenia ewidencji czasu pracy

Oczekiwania:

prawo wykonywania zawodu pielęgniarki

dobrej znajomości j. niemieckiego

kilkuletnie doświadczenie na w/w stanowisku lub min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku pielęgniarskim

Dodatkowym atutem będzie:

mile widziana specjalizacja geriatryczna

Oferujemy:

stabilną pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie

konkurencyjne zarobki

możliwość rozwoju osobistego poprzez oferowane szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres emaliowy  oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

Oferujemy:

możliwość rozwoju osobistego poprzez oferowane szkolen

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w rekrutacjach i selekcjach kandydatów na stan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi