Content Marketing Specialist

Gdańsk, pomorskie

Enelion Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • stworzenie działu marketingu

  • opracowywanie propozycji strategii i planów marketingowych wspierających sprzedaż

  • wdrażanie i nadzorowanie realizacji strategii i planów marketingowych

  • mierzenie efektywności działań marketingowych

  • aktywne tworzenie komunikacji BTL , jak również ATL w obszarze B2B i B2B2C

  • organizację wydarzeń marketingowych promujących markę i produkty w tym targów,

  • ścisłą współpracę z agencjami marketingowymi, freelancerami oraz firmami eventowymi, drukarniami

  • przygotowywanie i rozliczanie budżetów marketingowych

  • prowadzenie badań marketingowych – analiza rynku i konkurencji

  • kreowanie wizerunku firmy oraz jej produktów

  • współpracę z zarządem oraz wszystkimi działami w firmie

  • przygotowywanie folderów, broszur, materiałów sprzedażowych i promocyjnych do dalszego przygotowania przez grafika

  • prowadzenie kanałów w social mediach

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wyższe wykształcenie w obszarze komunikacji i PR, marketingu/reklamy, dziennikarstwa, nauk społecznych

  • praktyczna znajomość technik i narzędzi marketingowych oraz umiejętność ich stosowania

  • umiejętność pisania tekstów/artykułów – tzw. lekkie pióro

  • praca zorientowana na cele

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • wysoka dbałość o jakość wykonywanej pracy

  • inicjatywa i kreatywność we wprowadzaniu nieszablonowych rozwiązań

  • umiejętność budowania zespołu

  • doświadczenie pracy w środowisku rozproszonym

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Firma Enelion Sp. z o o. z siedzibą w Gdańsku zajmuje się... opracowywaniem, rozwojem oraz produkcją terminali ładujących do pojazdów elektrycznych. Spółka również realizuje oprogramowanie do zarządzania ładowarkami oraz magazynami energii.

Firma istnieje od 2015 roku, zatrudnia ponad 40 osób w większości na umowę o pracę i funkcjonuje na międzynarodowym rynku elektromobilności. Współpracujemy z wiodącymi firmami zagranicznymi, a sama firma jest na etapie intensywnego rozwoju.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media