Kierownik działu logistyki i magazynu

Madu Sc Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma MADU SC - właściciel portalu 112it .pl - specjalizuje się w dostarczaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu zaawansowanych rozwiązań IT. Od wielu lat dostarczamy bezpieczne, wydajne i innowacyjne rozwiązania serwerowe w oparciu o portfolio największych liderów branży.

Aktualnie szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko:
KIEROWNIK DZIAŁU LOGISTYKI I MAGAZYNU

Główne zadania:
- nadzór nad realizacją dostaw do magazynu oraz realizacją zamówień do klientów (ścisła współpraca z działem handlowym)
- współpraca z dostawcami usług (firmy transportowe), w tym prowadzenie negocjacji handlowych
- bieżące monitorowanie stanów magazynowych i podejmowanie działań optymalizacyjnych
- zapewnienie prawidłowej dokumentacji oraz nadzór nad obiegiem dokumentów
- przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu
- zarządzanie zespołem logistyki i magazynu

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub inna forma do uzgodnienia)
- wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i posiadanego doświadczenia
- pracę poza zgiełkiem Wrocławia (Suchy Dwór) od poniedziałku do piątku
- unikalną, przyjazną atmosferę współpracy w młodym zespole
- możliwość kreowania własnego stanowiska pracy
- dostęp do prywatnej opieki medycznej

Wymagania

Oczekujemy:
- doświadczenia zawodowego z obszaru handlu lub logistyki
- doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem (warunek konieczny)
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin, najlepiej od lutego 2018
- znajomości MS Excel na poziomie średniozaawansowanym (korzystanie z formuł, podstawy makr)
- znajomości systemów ERP, magazynowo-sprzedażowych (mile widziana znajomość WAPRO WF-Mag)
Podstawowa wiedza na temat oprogramowania i sprzętu IT mile widziana!

Prezentacja firmy

Szanowni Państwo, <br/>spółka MADU SC funkcjonuje na rynku dostawców spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka